نگرش بین المللی آذین هاست

باسمه تعالی 

 

۲۷ام دی ۱۳۹۹
قابل توجه دانشجویان رشته کامپیوتر

باسمه تعالی  قابل توجه دانشجویان پژوهش محور مهندسی کامپیوتر – شبکه های کامپیوتری و نرم افزار و تمامی رشته های مرتبط به رشته کامپیوتر طی تصمیمات مدیریتی تمام دانشجویان محصل در  رشته های مذکور ... ادامه مطلب »

۲۲ام دی ۱۳۹۹
اخرین مهلت گرفتن بک اپ از اطلاعات

به نام الله

طبق اطلاعیه قبلی که در سایت اذین هاست منتشر شد امروز اخرین مهلت دریافت اطلاعات و گرفتن بک اپ می باشد و در پایان امروز سرویس ها تماما حذف خواهند شد

۸ام آب‍ ۱۳۹۹
عدم تمدید سرویس ها پس از اتمام دوره یک ماهه

بسم رب الحق نظر به تصمیمات جدید مدیریت ارائه سرویس های میزبانی ربات تلگرام پس از پایان دوره یک ماهه امکان پذیر نمیباشد و سرویس ها تماما بعد از اتمام دوره قابل تمدید نخواهد بود از کاربران عزیز ... ادامه مطلب »

۳ام آب‍ ۱۳۹۹
انتقال سرور هلند

با عرض سلام احترام  دوستان که مارا دنبال میکنند در جریان انتقالی های اخیر بودند در این انتقالی ها کمی از حداول mysql ناقص انتقال داده شد از این رو خواهش مندیم که مجدد نسبت به ایمپورت کردند این ... ادامه مطلب »

۱۸ام مه‍ ۱۳۹۹
ارائه نمایندگی دایرکت ادمین

نمایندگی هاست یا ریسلرهاست یکی از خدمات ارائه شده توسط آذین هاست  است که در میان شرکت های طراحی وبسایت و متخصصین سئو بسیار پرطرفدار می باشد چرا که با استفاده از این سرویس جدا از ارائه خدمات ... ادامه مطلب »

۶ام مه‍ ۱۳۹۹
ثبت دامنه ملی با قیمت باور نکردنی

ضمن عرض سلام ادب احترام باعث افتخار ماست تا از امروز دامنه های ملی شما را به قیمت 4195 تومان به ثبت برسانیم به امید فردایی بهتر

۲۵ام مر ۱۳۹۹
سیستم مانیتورینگ 24 ساعته

به نام الله  مانیتورینگ چیست ؟ مانیتورینگ عملی است برای مشاهده وضعیت یک سیستم است. برای مثال سرور و یا سایت شما ممکن است در هر لحظه وضعیت‌های متفاوتی داشته باشد. شما با سرویس‌های مانیتورینگ ... ادامه مطلب »

۱۶ام تی‍ ۱۳۹۹
اطلاعیه در خصوص سرور جدید

بسم رب الحق در پی سیاست های اذین هاست و نیز افزایش سطح کیفیت خدمات دهی ما تصمیم به تغییر سرور میزبانی وب خود گرفتیم و در سرور جدید در دیتاسنتر ovh میزبان شما هستیم اما درباره دیتاسنتر OVH بیشتر ... ادامه مطلب »

۸ام تی‍ ۱۳۹۹