نقد کردن درآمد های ارزی شما : پرفکت مانی و وب مانی

شما تا چه حد با مشاغل فریلنسری آشنا هستید؟ آیا به کسب درآمد از طریق اینترنت علاقه مند هستید؟ آیا با گرفتن پروژه های دورکاری و کسب درآمد از این طریق موافق هستید؟ ممکن است این قبیل فعالیت ها و ... ادامه مطلب »

۲۸ام فر ۱۴۰۰
دامنه ملی رایگان + دامنه بین المللی رایگان از نوروز تا یک سالگی آذین هاست

سلام وقت بخیر دوستان به مناسب سال جدید یک سری حد تخفیف در آذین هاست در نظر گرفتیم  کد تخفیف هاست ایران با ۵۰ درصد تخفیف  eydane-Host  کد تخفیف دامنه ملی رایگان  eydane-Ir  مد تخفیف خرید پنل پیامک با ۶۵ ... ادامه مطلب »

۲۹ام اس‍ ۱۳۹۹
تخفیف دائمی در سرویس پنل پیامک

به نام الله با توجه به استقبال کم نظیر کاربران آذین هاست از پنل های ارسال پیامک آذین هاست تخفیفی دائمی در نظر گرفته شده تا کابران از قیمتی مناسب تر از قبل تهیه کننده  امکانات پنل ها به شرح ذیل ... ادامه مطلب »

۱۵ام اس‍ ۱۳۹۹
نگرش بین المللی آذین هاست

باسمه تعالی 

 

۲۷ام دی ۱۳۹۹
قابل توجه دانشجویان رشته کامپیوتر

باسمه تعالی  قابل توجه دانشجویان پژوهش محور مهندسی کامپیوتر – شبکه های کامپیوتری و نرم افزار و تمامی رشته های مرتبط به رشته کامپیوتر طی تصمیمات مدیریتی تمام دانشجویان محصل در  رشته های مذکور ... ادامه مطلب »

۲۲ام دی ۱۳۹۹
اخرین مهلت گرفتن بک اپ از اطلاعات

به نام الله

طبق اطلاعیه قبلی که در سایت اذین هاست منتشر شد امروز اخرین مهلت دریافت اطلاعات و گرفتن بک اپ می باشد و در پایان امروز سرویس ها تماما حذف خواهند شد

۸ام آب‍ ۱۳۹۹
عدم تمدید سرویس ها پس از اتمام دوره یک ماهه

بسم رب الحق نظر به تصمیمات جدید مدیریت ارائه سرویس های میزبانی ربات تلگرام پس از پایان دوره یک ماهه امکان پذیر نمیباشد و سرویس ها تماما بعد از اتمام دوره قابل تمدید نخواهد بود از کاربران عزیز ... ادامه مطلب »

۳ام آب‍ ۱۳۹۹
انتقال سرور هلند

با عرض سلام احترام  دوستان که مارا دنبال میکنند در جریان انتقالی های اخیر بودند در این انتقالی ها کمی از حداول mysql ناقص انتقال داده شد از این رو خواهش مندیم که مجدد نسبت به ایمپورت کردند این ... ادامه مطلب »

۱۸ام مه‍ ۱۳۹۹
ارائه نمایندگی دایرکت ادمین

نمایندگی هاست یا ریسلرهاست یکی از خدمات ارائه شده توسط آذین هاست  است که در میان شرکت های طراحی وبسایت و متخصصین سئو بسیار پرطرفدار می باشد چرا که با استفاده از این سرویس جدا از ارائه خدمات ... ادامه مطلب »

۶ام مه‍ ۱۳۹۹