rb5 موافقت نامه و شرایط ارائه سرویس در آذین هاست
تست

بسم رب الحق

این قسمت از سایت مختص اعلام قوانین میباشد و محتوای آن ملاک نحوه مدیریت و برخورد با کاربران و کسانی که از خدمات مجموعه آذین هاست استفاده میکنند خواهد بود. محتوای این بخش ممکن است به مرور زمان و یا در شرایط خاص بروز رسانی شود ، لذا آگاهی از جدید ترین محتوای این بخش وظیفه شما بعنوان کاربران  سایت میباشد .

از انجا که  آذین هاست ملاک خود را کیفیت و برتری همه کاربران و یکسان بود انان قرار داده است در نتیجه کاربران عزیزی که یکی از بند های قانون زیر را رعایت نکنند سایت انان مسدود(Suspended) یا ارائه خدمات به آنان متوقف خواهد شد جهت باز شدن سایت یا ارائه دوباره خدمات می بایست با واحد مدیریت سرورمورد نظر خود یا واحد پشتیبانی وبسایت مکاتبه نماید .

– 1مشتری موظف به رعایت شرایط و قوانین وضع شده توسط آذین هاست می باشد که در صورت عدم رعایت قوانین،این مجموعه حق لغو یک طرفه و حذف سرویس مشتری و همچنین عدم بازگشت وجه را برای خود محفوظ می دارد . 

2- روش ارتباطی مستند آذین هاست با خریدار، آدرس ایمیل خریدار و پاسخ به تیکت های پورتال پشتیبانی می باشد که از طریق حساب کاربری وی در پورتال کاربران ثبت شده است، خواهد بود و روش ارتباطی مستند خریدار با این مجموعه ، ثبت تیکت در پورتال مشتریان با دریافت شماره پیگیری تیکت خواهد بود.

    2.1  -پیش از مطرح کردن سوال خود از سایت های جستجوی استفاده کرده و در صورتی که به جواب سوال خود نرسیدید، اقدام به ساخت تیکت جدید نمایید

    2.2- لطفاً در هنگام طرح سوالات خود آن ها را به صورت جداگانه مطرح فرمایید. بدین معنی که در صورتی که سوال های گوناگونی دارید، آنها را در چندین تیکت مطرح نمایید و از مطرح کردن تمامی سوالات در یک تیکت خودداری فرمایید.

   2.3-کلیه مطالبی که در تیکت ها مطرح می شوند می بایست به زبان فارسی نوشته شوند، مگر مطالبی که از یک منبع خارجی که به زبان دیگری است نقل قول شود. ارسال مطالب به زبان ساختگی Fingilish ( متونی که در آنها عبارات فارسی با کاراکترهای انگلیسی نوشته می شوند – برای مثال عبارت “سلام” به صورت “salam” نوشته می شود ) نیز اکیداً ممنوع می باشد.

3- در صورت انجام هرگونه توهین توسط مشتری به مجموعه و یا یکی از پرسنل  حساب کاربری مشتری به طور کلی مسدود و تمام سرویس های کاربر لغو خواهد شد و هیچ وجه استرداد نخواهد شد ، در صورت صلاحدید مشتری به مراجع قضایی معرفی خواهد شد.

( الفاظ رکیک و اهانت آمیز و تحقیر کننده، فحاشی و انجام اقدامات عملی که دلالت بر توهین داشته باشد جزو مصادیق توهین به شمار می رود )

4- تمامی سرویس های ارائه شده در آذین هاست تا روز اخر سرویس فعال خواهند بود و در صورت عدم تمدید و پرداخت هزینه سرویس توسط مشتری ، سرویس مسدود خواهد شد.

5- .برای سرور های مجازی تنها 5 ساعت بعد از تاریخ مسدودیت،برای سرویس های هاست اشتراکی تنها  3 روز بعد از تاریخ مسدودیت، برای دامنه ها نهایتا 7 روز بعد از تاریخ انقضا فرصت تمدید می باشدو بعد از آن مسئولیتی متوجه شرکت آذین هاست نخواهد بود

 

پ.ن : در صورت مسدود شدن سرویس شما امکان ارائه بک آپ تنها با پرداخت هزینه تعیین شده توسط اپراتور پشتیبانی امکان پذیر خواهد بود

6-  خریدار اذعان می نماید که کلیه اطلاعات هویتی ارائه شده و آدرسها و شماره موبایل و امثالهم صحیح و معتبر بوده و همواره در بروز نگه داشتن آنها در پورتال کاربران می کوشد. اذین هاست حق دارد هر زمان که نیاز به کنترل این اطلاعات داشته تصویر برابر اصل این اطلاعات را از خریدار دریافت نماید. آذین هاست حق دارد تا تکمیل اطلاعات صحیح و مستند نسبت به تعلیق سرویس کاربر و یا حساب مشتری به طور کامل اقدام نماید

  6.1 – براي حفظ حقوق قانوني خريداران، کليه خريداران موظف به ارائه اطلاعات هويتي خود شامل کپي شناسنامه ،کپي کارت ملي براي اشخاص حقيقي ودرخواست شخص حقوقي همراه با کپي روزنامه رسمي آخرين تغييرات، به آذین هاست مي باشند. در صورتيکه آذین هاست ، در هنگام تکميل فرآيند خريد وبه جهت تسهيل وتسريع امور، اقدام به دريافت وکنترل اين مدارک ننمايد پس از آن حق دريافت اين مدارک همواره براي آذین هاست محفوظ بوده وبا عدم ارائه مدارک در زمان مقرر به آذین هاست، حقوق مالکيتي خريدار ملغي محسوب مي شود و ضمنا عواقب اعلام ناصحيح اطلاعات مستقيما بر عهده خريدار خواهد بود. آذین هاست مسئوليتي در قبال کنترل صحت امضاﺀ خريداران ونمايندگان آنها ندارد.

7 -.تنزیل سرویس ها شامل برگشت هزینه باقی مانده نمی گردد و هزینه ارتقا بطور خودکاردر پورتال کاربری و نظارت پرسنل فاکتور میگردد

8-  آذین هاست حق انجام تغرات فنی، سخت افزاری، نرم افزاری یا شبکه ای را در سرویسهای ارائه شده دارد. در مورد تغیراتی که سرویس خریدار را تحت تاثیر قرار میدهد آذین هاست موظف است از یک روز تا یک ماه قبل از اعمال تغییرات ، از طریق وب سایت آذین هاست، پورتال کاربران یا پورتال پشتیبانی و یا ارسال خبر نامه به آدرس Emailخریداران و صفحات رسمی مجموعه اطلاع رسانی نماید. خریدار موظف است خود را با این تغییرات سازگار نماید !

9-زمان تحویل سرویس ها:

حداکثر زمان تحویل برای سرویسهای اذین هاست که با عنایت به شرایط عمومی کشور و با فرض بدترین حالات ممکن است به شرح ذیل است( در صورت بروز مشکلات ناگهانی امکان بیشتر شدن زمان تحویل باز هم ممکن میباشد )  :

– سرور اختصاصی 7 روز کاری

– سرور مجازی 3 روز کاری

– ثبت دامنه 1 روزِ کاری

– سرویس های میزبانی 1 روز کاری

 

که البته زمان اعلام شده حداکثر زمان می باشد و در شرایط معمول اکثر سرویس های ارائه شده در این مجموعه بصورت آنی و یا در کمتر از 6 ساعت تحویل خواهند شد.

10 – قبل از خرید از انتخاب سرور مورد نظر اطمینان حاصل فرمایید ، زیرا بدلیل هزینه کانفیگ و راه اندازی و هزینه های لایسنس و ای پی به هیچ عنوان امکان بازگشت وجه سرورهای مجازی و اختصاصی وجود نخواهد داشت .

11-تمامی کاربرانی که از اذین هاست نسبت به تهیه سرورهای مجازی و اختصاصی و میزبانی وب و نمایندگی  میکنند درصورتی که محتوای سرویس ها ارائه شده خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد ، درصورت مشاهده و یا دستور از مقامات قضایی و یا پلیس فناوری اطلاعات و ارتباطات بدون اطلاع قبلی مسدود خواهند شد .

12- تمامی پلن های ارائه شده میتوانند شامل تخفیف باشند ، جهت اطلاع و یا دریافت تخفیف سرورها قبل از خرید میتوانید با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید و نسبت به دریافت تخفیف اقدام نمایید .

13-  اگر از کارایی سرور خود اطلاع دقیق ندارید که چگونه با سرور خود کار کنید میبایست از طریق اموزش های رایج در اینترنت و یا انجمن های اموزشی اقدام نمایید و در این زمینه درخواست اموزش به پشتیبانی ندهید

14-سرور مجازی های در صورت انجام تخلفاتی مانند نت اسکن / دیداس و اتک دادن و اینگونه موارد , بلافاصله توسط دیتاسنتر شناسایی و مسدود خواهند شد و ابیوز ارسالی با فاکتور جریمه ارسال خواهد شد و فرد متخلف موظف به پرداخت هزینه جریمه میباشد و هیچگونه حقی در قبال سرویس مسدود شده نخواهد داشت .

بطور معمول جریمه سرور های لیزوب 3 میلیون تومان + خسارت وارده 

و سرور های دیگر 2900 میلیون تومان جریمه + خسارت وارد میباشد 

توجه اعداد و ارقام در شراط مختلف متفاوت هستند
15- عدم رعایت کپی رایت ! , کلیه کاربران باید توجه داشته باشند در صورت عدم رعایت کپی رایت مانند کپی برداری از سایتهای خارجی و … از طریق دیتاسنتر پیگیری خواهد شد و سرویس توسط دیتاسنتر مسدود خواهد شد , در صورت عدم رعایت سرویس مورد نظر مسدود شده تحت  هیچ شرایطی امکان بازشدن نخواهد داشت ….

16 -هرگونه سوء استفاده از سیستم مالی سایت و مواردی مانند دور زدن صورتحساب های سرویس ها , منجر به پیگیری قانونی توسط گروه میزبانی آذین هاست خواهد شد , کاربرانی که هر اشتباه و یا تداخلی در صورتحساب ها و سیستم مالی مشاهده میکنند موظف به گزارش و عدم سوء استفاده هستند .

17-  درصورت خرید سرویس های بلند مدت لطفا دقت داشته باشید که با بروز مشکلات سخت افزاری , شبکه ای و یا موارد فنی و نرم افزاری امکان لغو سرویس وجود نخواهد داشت و ارائه دهنده فقط وظیفه حل و بررسی مشکلات را خواهد داشت و مسئولیتی در قبال بروز مشکلاتی که بصورت طبیعی از شبکه و سخت افزار ممکن است بوجود بیاید نخواهد داشت .

18-  در صورت عدم رعایت و مسدود شدن سرویس , سرویس مسدود شده تحت هیچ شرایطی باز نخواهد شد و کاربر متخلف هیچ حقی در قبال سرویس مسدود شده نخواهد داشت

19 – شرایط ایمنی سرویس دهی :

19.1.آذین هاست مسئولیتی نسبت به ضعف ایمنی ناشی ازنرم افزارها (application ها) ویا برنامه های مورد استفاده خریدار مانند پورتالها، سیستم های وبلاگ و مدیریت محتوا

و امثال آنها، ندارد.

19.2 .آذین هاست موظف به رعایت محرمانگی کلیه داده ها و نرم افزارهای موجود در سرویس خریدار می باشد و همچنین آنرا در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهد داد. لیستی از فعالیتهای غیرمجاز در زیر آمده است، این لیست تنها بصورت نمونه بوده و فعالیتهای غیرمجاز، محدود به این لیست نخواهد بود :

– استفاده از نرم افزارهای بدون رعایت حقوق معنوی موسوم به CopyRight ایران و بین المللی.

– نصب ویا استفاده برنامه ای که موجب اختلال در عملکرد سرور گردد .

می شود و با خریدار بر طبق قانون برخورد خواهد شد .

– خریدار مجاز به استفاده از کدهای مخرب مانند انواع ویروسها و یا سورس هایی که موجب آلودگی یا پایین آمدن امنیت سرور گردد نمی باشد.

– استفاده از برنامه های ضعیف نگارشی که موجب نفوذ به سرویس و سایر سرویسهای دیگر آذین هاست و سایر خریداران گردد.

– وجود فایلهای حاوی ویروس عمدا و یا سهوا در فضای سرویس مورد خریداری.

– ارسال هرزنامه (Spam ) عمدا ویا سهوا (ملاک، گزارش Spamcop یا سایتهای مشابه ، دیتاسنتر محل قرارگیری سرور و یا بررسی تیم فنی آذین هاست می باشد) حتی اگر از سرویس میل سرویس دهنده ثالثی استفاده شده باشد.

– ارسال ایمیل بصورت گروهی و تعداد بالا (حداکثر 200 ایمیل در روز و 10 ایمیل در 10  دقیقه مجاز می باشد به شرط آنکه کلیه گیرندگان ایمیلها، خودشان درخواست دریافت

ایمیل از خریدار را داشته (OPTIN (و آدرس و توضیح نحوه لغو عضویت به زبان انگلیسی در متن ایمیل وجود داشته باشد(link Unsubscribe.((

– گزارش فنی آذین هاست و یا IDC که سرور میزبانی در آن می باشد نسبت به انجام اعمال مغایر قانون آذین هاست.

– عدم رعایت قانون جرائم رایانه ای جمهوری اسلامی ایران (خریدار موظف به کسب اطلاع کامل در مورد این قانون میباشد)

– انجام فعالیتهایی که به هر شکل موجب اختلال در ارائه خدمات آذین هاست به خریدار و یا سایر خریدارا

– استفاده از سرویس جهت ایجاد اختلال و یا نفوذ در سیستمهای اشخاص ثالث.

– راه اندازی صفحات جعلی و پول شویی و غیر اخلاقی ممنوع میباشد

20- به دلیل تشکیل پرونده مالیاتی برای آذین هاست امکان بازگشت وجه  سرویس ها وجود ندارد ولی سرویس های هاست اشتراکی دارای یک روز تست رایگان و سرور های کلود آلمان هم یک ساعت بصورت تست به کاربران تقدیم میشود 

همچنین تاکید میگردد سرویس های ثبت دامنه ، ایپی ادرس اضافه و موارد دیگر شامل گارانتی بازگشت وجه نخواهند شد!

تبصره2 : مبالغ زیر 100 هزار تومان تنها به حساب کاربری بازگشت داده خواهد شد

21 – عودت وجه پس از ثبت دامنه توسط آذین هاست امکان پذیر نمیباشد

22- ز آنجا که گروه آذین هاست ثبت و تمدید دامنه و انتقال برای خریدار را به صورت واسط انجام می دهد عدم پذیرش توسط ثبت کنندگان بین المللی و یا ثبت کننده .Ir نسبت به ثبت و یا تمدید دامنه به هر دلیل مسئولیتی را متوجه این گروه نخواهد کرد.

23- .توافقات خاص تنها به صورت کتبی و با مهر و امضاء مدیریت مجموعه معتبر خواهد بود و توافقات با پرسنل به صورت کتبی یا شفاهی و یا به هر شکل دیگر از درجه اعتبار ساقط است

24-  بخ طور کلی مسئولیت تهیه نسخه پشتیبان از داده ها، فایلها، بانکهای اطلاعاتی و ایمیلها با خود خریداران بوده و همه خریداران می بایست پشتیبان کلیه داده های مورد نیاز خود را در جایی غیر از تجهیزات و سرورهای آذین هاست  نگهداری نمایند. در صورت بروز هر مشکل و عدم توانایی بازگرداندن اطلاعات از آرشیو بکاپ هیچگونه اعتراضی مسموع نخواهد بود ومجموعه ما در این زمینه هیچگونه مسئولیتی ندارد.

25-  مجموعه آذین هاست هیچگونه مسئولیتی در برابر عدم انجام تعهدات خود در هنگام موارد اضطراری مانند بلایای طبیعی، جنگ، شورش، آشوب اجتماعی، انفجار، اعتصاب، محدودیتهای دولتی و تحریم را ندارد. با این حال در صورت بروز چنین مواردی تلاش خود را برای کاهش اثرات این موارد می نماییم  بروز هر یک از موارد اضطراری موجب تخطی خریداران از شرایط خدمات نخواهد شد. تحریم و عدم امکان تبادل ارز از موارد اضطراری خواهد بود.

26-  شرایط اختصاصی سرویس میزبانی(هاست اشتراکی)

گروه میزبانی اذین هاست متعهد شده سرویس ارایه شده  را با بهترین کیفیت ممکن و با ضمانت آپ تایم 98.9% ارایه نماید

در تعرفه ی خود و یا در سایت این موارد را مشخص نموده و محدوده استفاده از منابع سرویسهای تیک وب برای عموم سرویسها در تعرفه درج شده است . لیکن

موارد زیر نیز باید در نظر باشند :

– حداکثر CPU در میزبانی اشتراکی ۱ ٪در بازه زمانی ۱ دقیقه
– حداکثر Ram در میزبانی اشتراکی ۳۰ مگا بایت
-حداکثر Transfer Data مجاز بر اساس مشخصات مندرج در تعرفه
– حد اکثر Space Disk بر اساس مشخصات مندرج درتعرفه
– حداکثر Bandwidth لحظه ای در میزبانی اشتراکی ۲ مگابیت در ثانیه
Cron job ( وظایف تعریف شده و زمانبندی شده ) فاصله اجرای پروسس ها  نباید کمتر از  دقیقه باشد .
اکانت مشتری نباید بیش از 15 پروسس در هر لحظه  اجرا کند.
نصب و راه اندازی انواع پروکسی php و Cgi در هاست اشتراکی ممنوع می باشد.
پ.ن :  از میزبانی وب سایت هایی که خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند معذوریم.
27-استفاده از سرور های مجازی برای مواردی مثل کرک و اسکن ایپی و موارد مشابه کاملا ممنوع می باشد و در صورت مشاهده سرویس کاربر بدون اطلاع قبلی حذف خواهد شد. جهت هرگونه استفاده غیرمجاز و مغایر با قوانین سایت و دیتاسنتر سرویس ارائه نمی شود و در صورت مشاهده یا دریافت 1 ابیوز (بدون توجه به درجه اهمیت) سرویس به کلی لغو و حذف گردیده و هیچ مبلغی برگشت داده نخواهد شد!
28- فقط یک هفته(و در مواقع صلاحدید حداکثر تا یک ماه) بکاپ نگهداری می شود(به دلیل حجم بالای بکاپ ها و تعداد مشتریان). سرویس بکاپ گیری رایگان برای مشتریان به عنوان یک حسن نیت(نه تعهد) فقط برای هاست اشتراکی و نمایندگی ارائه می شود و ممکن است در ارائه آن در هر زمانی ممکن است اختیاری باشد
29-گروه میزبانی اذین هاست مسئول حفظ داده ها و فایل های شما نیست.شما مسئولیت کامل تهیه بکاپ و انتقال فایل ها و اطلاعاتتان که بر روی سرور های اذین هاست  ذخیره شده اند را می پذیرید.

29.1 – آذین هاست یک مجموعه ایرانی بوده بعضی سرویس از سرویس از شرکت های خارجی تهیه میشوند در نتیجه به دلیل تحریم های ظالمانه امکان بسته شدن حساب این مجموعه در دیتاسنتر های خارجی وجود دارد ( همانند سرور های کلود آلمان )  در نتیجه وظیفه نگهداری از اطلاعات و بک اپ گیری کاملا با کاربران بوده و در صورت هر گونه اتفاق آذین هاست هیچ مسئولیتی ندارد 

30- کاربرانی که از زیر دامنه استفاده میکنند هیچ گونه حقی نسبت به ساخت صفحات غیر معقول و ساختن زیر دامنه و هرگونه عملی که از طرف اذین هاست اشتباه شمرده شود را ندارند

اتمام حجت

 توجه : در صورت رعایت نکردن قوانین با کاربر خاطی برخورد خواهد شد و قوانین برای همه یکسان اجرا خواهد شد . برای ایجاد محیط بهتر در انجمن لطفآ از قوانین پیروی کنید .

نکته : این قوانین کاملا جدی اجرا می شود و با افراد خاطی برخورد می شود.

با خواندن این قوانین شما مسئولیت رفتار و ارسالهای خود را در سایت به عهده خواهید گرفت. در صورتی که از قوانین مذکور حمایت نکنید با شما برخورد خواهد شد. اجرای این قوانین به خواست بسیاری از افراد و به خصوص به لحاظ راحتی تمامی کاربران ملزوم می باشد. با امید به اینکه با به کارگیری قوانین سایت و دستورالعملهایی که در آینده به آنها اضافه خواهد شد بتوانیم رضایت شما کاربر گرامی را جلب کنیم. به امید ساعات خوش در هنگام مشاهده این سایت برای شما .

 

 

 این سخن پایان ندارد لیک من   آمدم زان سر به پایان می روم